2012
04.22

Rozhodl jsem se, že si sem napojím obrázky, který strkám na flickr. Tam je dávám jednak pochopitelně proto, abych se pochlubil, ale taky aby byly k dispozici ke stažení. Z vlastní zkušenosti vím, jaký to je občas martyrium nějaký kloudný obrázek na povinné téma opatřit. Poctivě se teda snažim rušit výchozí Creative Commons, který nastavují automaticky autorská práva ve prospěch autora a dávám je všanc bez nároku na tučný honorář.

Po té, co jsem několik hodin strávil hledáním nejrůznějších plug-inů pro zobrazování flickr streamu v sidebar stránek, a několik desítek minut strávil následnou instalací, pokusem a smazáním, jsem zjistil, že flickr nabízí generátor kódu, který se jednoduše vloží jako textový widget.

Po přihlášení stačí využít následující odkaz. Jelikož se jedná o html/script verzi, kde je všechno vložené inline, lze kód snadno modifikovat.

Jediný plug-in, který mi fungoval bez zdlouhavého nastavování, (ale přišel jsem pouze na využití v rámci postů) byl Garee’s Flickr Feed. Palec nahoru za bezproblémový chod s nejnovější verzí instalací WP.

Garyho flickr feed plug-in – ukázka výstupu

[flickr_feed template=“galleria“ count=10 user_id=“66821406@N05″ tags=“india“]

Comments are closed.

ENVATO FLASH STOCK ENVATO THEME FOREST

CBDB.cz - moje knihy